Remove Duplicates (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: title
kk: аты

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: updated
kk: жанартылған

en: Content management
kk: Контентті басқару

en: Published
kk: Жарияланған

en: published
kk: жарияланған

en: Results
kk: Нәтижелер
