Remove Duplicates (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: title
ku: ناونیشان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: updated
ku: نوێکرایەوە

en: Content management
ku: بەڕێوەبردنی ناوەڕۆک

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: Update @title
ku: نوێکردنەوەی @title
