Remove Duplicates (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: title
oc: títol

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: updated
oc: mes a jorn

en: remove
oc: suprimir

en: Content management
oc: Gestion del contengut

en: Published
oc: Publicat

en: published
oc: publicat

en: author
oc: autor

en: Results
oc: Resultats

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Update @title
oc: Actualiza @title
