Remove Duplicates (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Published
ps: خپاره شوي

en: published
ps: خپاره شوي

en: author
ps: ليكوال

en: Results
ps: پایلې
