Remove Duplicates (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: title
ro: titlu

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: updated
ro: actualizat

en: created
ro: creat

en: remove
ro: elimină

en: Content management
ro: Gestionare conţinut

en: Published
ro: Publicat

en: published
ro: publicat

en: author
ro: autor

en: Results
ro: Rezultate

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Update @title
ro: Actualizare @title
