Remove Duplicates (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: title
ru: заголовок

en: Cancel
ru: Отмена

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: updated
ru: обновлено

en: created
ru: создано

en: remove
ru: удалить

en: Content management
ru: Управление содержимым

en: Published
ru: Опубликовано

en: published
ru: опубликовано

en: author
ru: автор

en: Results
ru: Результаты

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Update @title
ru: Обновить @title
