Remove Duplicates (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: title
sk: názov

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: updated
sk: aktualizované

en: remove
sk: odstrániť

en: Content management
sk: Správa obsahu

en: Published
sk: Zverejnené

en: published
sk: zverejnené

en: author
sk: autor

en: Results
sk: Výsledky

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Update @title
sk: Aktualizovať @title
