Remove Duplicates (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: title
sl: naslov

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: updated
sl: posodobljeno

en: Content management
sl: Upravljanje vsebine

en: Published
sl: Objavljeno

en: published
sl: objavljeno

en: Results
sl: Rezultati
