Remove Duplicates (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Title
ru: Ат

en: Cancel
ru: Соксаары

en: Yes
ru: Ийе

en: No
ru: Чок

en: Results
ru: Түңнеллер
