Remove Duplicates (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: updated
bg: Актуализирано

en: remove
bg: Премахване

en: Content management
bg: Управление на съдържанието

en: Published
bg: Публикувано

en: published
bg: публикувано

en: Results
bg: Резултати
