Remove Duplicates (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Content management
bs: Upravljanje sadržajem

en: Published
bs: Objavljeno

en: published
bs: objavljen

en: Results
bs: Rezultati
