Remove Duplicates (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Title
de: Titel

en: title
de: Titel

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: updated
de: aktualisiert

en: created
de: erstellt

en: remove
de: entfernen

en: Content management
de: Inhaltsverwaltung

en: Published
de: Veröffentlicht

en: published
de: Veröffentlicht

en: author
de: Autor

en: Results
de: Ergebnisse

en: Unpublished
de: Nicht veröffentlicht

en: Update @title
de: @title aktualisieren
