Remove Duplicates (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: title
el: τίτλος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: updated
el: ενημερώθηκε

en: remove
el: αφαίρεση

en: Content management
el: Διαχείριση ύλης

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: published
el: δημοσιευμένο

en: author
el: συγγραφέας

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Update @title
el: Ενημέρωση @title
