Remove Duplicates (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: title
fi: otsikko

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: updated
fi: päivitetty

en: created
fi: luotu

en: remove
fi: poista

en: Content management
fi: Sisällönhallinta

en: Published
fi: Julkaistu

en: published
fi: julkaistu

en: author
fi: kirjoittaja

en: Results
fi: Tulokset

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Update @title
fi: Päivitä @title
