Remove Duplicates (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: title
fil: pamagat

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Content management
fil: Pamamahala ng nilalaman

en: Published
fil: Inilathala

en: published
fil: nailathala
