Remove Duplicates (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Title
fr: Titre

en: title
fr: titre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: updated
fr: mis à jour

en: created
fr: créé

en: remove
fr: retirer

en: Content management
fr: Gestion du contenu

en: Published
fr: Publié

en: published
fr: publié

en: author
fr: auteur

en: Results
fr: Résultats

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Update @title
fr: Mettre à jour @title
