Remove Duplicates (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: title
he: כותרת

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: updated
he: עודכן

en: remove
he: הסר

en: Content management
he: ניהול תוכן

en: Published
he: מפורסם

en: published
he: פורסם

en: author
he: מחבר/ת

en: Results
he: תוצאות

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Update @title
he: עדכון @title
