Remove Duplicates (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Title
hu: Cím

en: title
hu: cím

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: updated
hu: frissült

en: created
hu: létrehozva

en: remove
hu: eltávolítás

en: Content management
hu: Tartalomkezelés

en: Published
hu: Közzétéve

en: published
hu: közzétett

en: author
hu: szerző

en: Results
hu: Eredmények

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Update @title
hu: @title frissítése
