Remove Duplicates (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: title
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: updated
ka: განახლებულია

en: Content management
ka: კონტენტის მართვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: author
ka: ავტორი

en: Results
ka: შედეგები
