Remove Duplicates (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: title
lt: pavadinimas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: updated
lt: atnaujinta

en: created
lt: sukurta

en: remove
lt: pašalinti

en: Content management
lt: Turinio valdymas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: published
lt: paskelbtas

en: author
lt: autorius

en: Results
lt: Rezultatai

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Update @title
lt: Atnaujintas @title
