Remove Duplicates (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: updated
my: ပြုပြင်မွမ်းမံမှုပြုလုပ်ပြီး

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: author
my: စာရေးသူ

en: Results
my: ရလဒ်

en: Update @title
my: @title ကို ပြုပြင်မွမ်းမံရန်
