Remove Duplicates (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: title
nl: titel

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: updated
nl: bijgewerkt

en: created
nl: aangemaakt

en: remove
nl: verwijderen

en: Content management
nl: Inhoudelijk beheer

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: published
nl: gepubliceerd

en: author
nl: auteur

en: Results
nl: Resultaten

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Update @title
nl: @title bijwerken
