Remove Duplicates (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Title
sv: Titel

en: title
sv: titel

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: updated
sv: uppdaterad

en: created
sv: skapad

en: remove
sv: ta bort

en: Content management
sv: Innehåll

en: Published
sv: Publicerad

en: published
sv: publicerad

en: author
sv: författare

en: Results
sv: Resultat

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Update @title
sv: Uppdatera @title
