Remove Duplicates (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: title
ta: தலைப்பு

en: Cancel
ta: விலகு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: created
ta: உருவாக்கப்பட்ட

en: Content management
ta: உள்ளடக்க மேலாண்மை

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: author
ta: ஆசிரியர்

en: Results
ta: முடிவுகள்

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Update @title
ta: மாற்றப்பட்ட @title
