Remove Duplicates (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: title
vi: tiêu đề

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: updated
vi: đã cập nhật

en: created
vi: đã tạo

en: remove
vi: xóa

en: Content management
vi: Quản lý nội dung

en: Published
vi: Đã công bố

en: published
vi: đã xuất bản

en: author
vi: tác giả

en: Results
vi: Kết quả

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: Update @title
vi: Cập nhật @title
