Remove Duplicates (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: title
da: titel

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: updated
da: opdateret

en: created
da: oprettet

en: remove
da: fjern

en: Content management
da: Indhold

en: Published
da: Udgivet

en: published
da: udgivet

en: author
da: forfatter

en: Results
da: Resultater

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Update @title
da: Opdatér @title
