Remove Duplicates (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: title
hr: naslov

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: updated
hr: osvježeno

en: Content management
hr: Upravljanje sadržajem

en: Published
hr: Objavljeno

en: published
hr: objavljeno

en: Results
hr: Rezultati

en: Update @title
hr: Osvježi  @title
