Remove Duplicates (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: title
ja: タイトル

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: updated
ja: 更新

en: created
ja: 作成日

en: remove
ja: 除去

en: Content management
ja: コンテンツの管理

en: Published
ja: 掲載

en: published
ja: 掲載

en: author
ja: 投稿者

en: Results
ja: 結果

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Update @title
ja: @title を更新
