Remove Duplicates (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: updated
jv: wis diupdate

en: Published
jv: Dipacak

en: published
jv: dipacak

en: Results
jv: Kasilé

en: Update @title
jv: Nganyari @title
