Remove Duplicates (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: title
nn: tittel

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: updated
nn: oppdatert

en: remove
nn: fjern

en: Content management
nn: Handsaming av innhald

en: Published
nn: Publisert

en: published
nn: publisert

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Update @title
nn: Oppdater @title
