Remove Duplicates (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: title
pl: tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: updated
pl: zaktualizowany

en: created
pl: utworzono

en: remove
pl: usuń

en: Content management
pl: Zarządzanie zawartością

en: Published
pl: Opublikowane

en: published
pl: opublikowany

en: author
pl: autor

en: Results
pl: Wyniki

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Update @title
pl: Aktualizuj @title
