Remove Duplicates (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: updated
ta: இற்றைப்படுத்தப்பட்டது

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
