Remove Duplicates (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: title
te: శీర్షిక

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: updated
te: తాజాకరించబడినది

en: created
te: సృష్టించబడినది

en: published
te: ప్రచురితం

en: Results
te: ఫలితాలు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Update @title
te: @titleని తాజాకరించు
