Remove Duplicates (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Content management
am: ይዞታ ማስተዳደሪያ

en: Published
am: የታተመ

en: published
am: የታተመ
