Remove Duplicates (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: title
ar: عنوان

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: updated
ar: التحديث

en: remove
ar: إزالة

en: Content management
ar: إدارة المحتوى

en: Published
ar: منشور

en: published
ar: منشور

en: author
ar: مؤلف

en: or
ar: أو

en: Results
ar: النتائج

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Update @title
ar: تحديث @title
