Remove Duplicates (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: title
be: назва

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: updated
be: абноўлена

en: created
be: створана

en: remove
be: выдаленне

en: Content management
be: Кіраванне зместам

en: Published
be: Апублікавана

en: published
be: апублікавана

en: Results
be: Вынікі

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Update @title
be: Абнавіць @title
