Remove Duplicates (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: updated
bn: আপডেটকৃত

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: published
bn: প্রকাশিত
