Remove Duplicates (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: title
et: pealkiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: updated
et: uuendatud

en: created
et: loodud

en: remove
et: eemalda

en: Content management
et: Sisu haldamine

en: Published
et: Avaldatud

en: published
et: avaldatud

en: author
et: autor

en: or
et: või

en: Results
et: Tulemused

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Update @title
et: Uuenda @title
