Remove Duplicates (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: title
eu: izenburua

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: updated
eu: eguneratua

en: remove
eu: ezabatu

en: Content management
eu: Edukiaren kudeaketa

en: Published
eu: Argitaratua

en: published
eu: argitaratuta

en: author
eu: egilea

en: or
eu: edo

en: Results
eu: Emaitzak

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Update @title
eu: @title eguneratu
