Remove Duplicates (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Title
gl: Título

en: title
gl: título

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: updated
gl: actualizado

en: created
gl: creado

en: remove
gl: borrar

en: Content management
gl: Administración do contido

en: Published
gl: Publicado

en: published
gl: publicado

en: author
gl: autor

en: or
gl: ou

en: Results
gl: Resultados

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Update @title
gl: Actualizar @title
