Remove Duplicates (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: title
hy: վերնագիր

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: updated
hy: թարմացում

en: Content management
hy: Պարունակության կառավարում

en: Published
hy: Հրապարակված

en: published
hy: հրատարակված

en: author
hy: հեղինակ

en: Update @title
hy: Թարմացնել  @title
