Remove Duplicates (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: title
it: titolo

en: Cancel
it: Annulla

en: Yes
it: Sì

en: updated
it: aggiornato

en: created
it: Creato

en: remove
it: rimuovi

en: Content management
it: Gestione dei contenuti

en: Published
it: Pubblicato

en: published
it: pubblicato

en: author
it: autore

en: or
it: o

en: Results
it: Risultati

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Update @title
it: Aggiorna @title
