Remove Duplicates (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Content management
km: ការ​គ្រប់គ្រង​មាតិកា

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Update @title
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព @title
