Remove Duplicates (7.x-1.3) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: published
mg: azo vakiana
