Remove Duplicates (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: title
mn: гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: updated
mn: шинэчлэгдсэн

en: remove
mn: устгах

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: published
mn: нийтлэгдсэн
