Remove Duplicates (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: title
mr: शीर्षक

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: updated
mr: अद्ययावत झाले

en: created
mr: तयार झाले

en: remove
mr: मिटवा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Results
mr: निकाल

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
