Remove Duplicates (7.x-1.3) - en to no translation catalogue (16 entries)

en: Title
no: Tittel

en: title
no: tittel

en: Cancel
no: Avbryt

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: updated
no: oppdatert

en: created
no: opprettet

en: remove
no: fjern

en: Content management
no: Innholdsbehandling

en: Published
no: Publisert

en: published
no: publisert

en: author
no: forfatter

en: or
no: eller

en: Results
no: Resultater

en: Unpublished
no: Upublisert

en: Update @title
no: Oppdatere @title
