Remove Duplicates (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: title
ne: शिर्षक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: updated
ne: अपडेटेड

en: Published
ne: प्रकाशित

en: published
ne: प्रकासित भएको
