Remove Duplicates (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: updated
ug: يېڭىلاش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: Results
ug: نەتىجە

en: Update @title
ug: @title يېڭىلاش
