Remove Duplicates (7.x-1.4) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: title
af: titel

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: updated
af: opgedateer

en: Published
af: Gepubliseerd

en: published
af: gepubliseerd

en: Results
af: Resultate

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
